Pravá tvář vášně (178/178) » O Seriálu
O Seriálu


Hlavní informace

Originální název El Rostro de Analía
Český název Pravá tvář vášně
Trvání 1 dílu 43 minut
Počet dílů 178
Rok výroby 2008
Země výroby USA, Kolumbie, Venezuela
TV společnost Telemundo
Hlavní role Elizabeth Gutiérrez,
Martin Karpan,
Maritza Rodríguez,
Gabriel Porras

Znělka

Stáhnout | Flash

Příběh

Tajná agentka Ana Lucía s krycím jménem Analia má za úkol dostat se k jednomu z nejhorších kriminálníků v Los Angeles Rickymu Montanovi. V jednom z jeho oblíbených klubů začíná pracovat jako striptérka, zaujme jeho pozornost a dostane tak prostor k dopadení zločince. Ten ale začne pátrat v její minulosti a podrobí ji děsivému testu. Jako policistce jí zadá úkol zabít úspěšnou obchodnici Marianu Montielovou. Analia se ale neprozradí a s vraždou souhlasí. Obě krásky se setkají v den, kdy Mariana, doposud žijící spokojeným životem, odhalí manželův románek se sestřenicí Sarou. Opilá nasedne do auta a cestou potká právě Analii.

Ta jí prozradí pravý důvod jejich setkání a snaží se Marianu přinutit, aby spolu vymyslely plán jak Rickyho obelstít. Nešťastná Mariana ale stočí řízení – a auto s oběma ženami padá z útesu. U nehody se objeví doktor Armando Rivera, který se rozhodne k odvážnému experimentu. Analiino tělo se ztratilo a Rivera, který se zabývá klonováním buněk, se rozhodne pomoci Marianě. Její popálenou a znetvořenou tvář zrekonstruuje podle fotografie, která se našla na místě nehody. Na té je ale právě Analia.

Po čtyřech letech se Mariana zcela uzdraví, avšak ztráta paměti a nová tvář způsobí, že se musí zhostit úkolu tajné agentky a snažit se zavřít Rickyho. Opět se setkává s manželem Danielem a jejich dcerou, které však kvůli ztrátě paměti nepoznává. A oni zase nepoznávají ji, protože má jinou tvář. Postupně si ale začne vzpomínat, kým doopravdy je. Ve hře se objeví i pravá Analia, která nehodu tehdy přežila, a osudy obou žen dostanou další grády...

Postavy

Mariana Montielová (Gaby Espino): Mariana je krásná a inteligentní žena, která se v posledních letech plně věnovala řízení letecké společnosti Angel. Přes veškerý profesní úspěch se v jejím osobním životě zhoršil vztah s manželem Danielem. Přestože spolu mají dceru, vstoupila do jejich vztahu krize. V jejich životě se objeví Sara, která Daniela dostane do postele a stane se jeho milenkou. Marianě se tak zhroutí svět.

Ana Lucía Moncadaová (Analia) (Elizabeth Gutierrez): Je to krásná, smyslná žena, která pracuje jako prostitutka a exotická tanečnice. Pod touto maskou se ale skrývá tajná policistka, jež pracuje na dopadení zločince Montany, kterému se tak chce pomstít za to, že zabil jejího přítele Johnnyho. Vše se jí daří do doby, než ji Montana začne podezřívat a objedná si u ní vraždu Mariany. Analia nasedá do auta k Marianě, ale po cestě dojde ke strašlivé autonehodě.

Rikky Montana (Gabriel Porras): Vůdce mafie s tajemnou tváří. Umí zneužít slabé stránky lidí ve svůj prospěch a díky penězům si dokáže lidi kupovat a podplácet. Sara se stává jeho spojencem. Nechá se okouzlit krásou Analie a stane se jejím milencem.

Sara Andradeová (Maritza Rodriguez): Provokující Sara je vždy dobře oblečená, působí na okolí jako milá a přátelská dívka. Její touha po moci a penězích z ní ale udělá manipulativní, sobeckou a nebezpečnou osobu. Závidí své sestřenici Marianě, která se stala vedoucí společnosti Angel, a Sara “jenom” PR ředitelkou. Rozhodne se svést jejího muže Daniela. Aby dosáhla svých cílů, je schopna udělat cokoliv, dokonce i zosnovat něčí smrt.

Daniel Montiel (Martin Karpan): Velice atraktivní architekt, který svou osobností dokáže okouzlit každou ženu. Do cesty mu vstoupí Mariana, která s ním neplánovaně otěhotní. Kvůli své rodině si Marianu vezme a narodí se jim dcera Adriana. I když je jejich manželství ze začátku šťastné, po čase se oba věnují víc kariéře – a Daniel si najde milenku Saru. Po smrti Mariany cítí obrovskou vinu a stane se z něj zodpovědný otec. Cestu mu zkříží Analia, do které se bláznivě zamiluje.

Carmen Reyes de Andradeová (Zully Monter): Matka Mariany je spravedlivá a silná žena. Má přísné morální zásady a po smrti své dcery se snaží ochránit její místo před útokem Sary.

Ernesto Andrade (Germán Barrios): Příkladný manžel Carmen, milující otec a dědeček. Své ženě ale prozradí tajemství z minulosti – měl mimomanželské dítě. Carmen dříve nemohl přiznat pravdu, protože se bál, že ji ztratí.

Isabel Martinez (Karla Monroig): Je asistentkou a nejlepší přítelkyní Mariany. Jejich přátelství je pro ni jednou z nejdůležitějších věcí. Život jí připraví nejtěžší zkoušku, když má uvěřit, že Mariana stále žije, ale s tváří Analie.

V náručí ďábla | Marina | Eliso, vrať se! | Hříšná láska | Někdo se dívá | Nespoutaný anděl | Pomsta | Plameny vášně
Načítání...
Stáhnout